مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور با بیان اینکه بسیج گام دوم، بسیج همه مردم است به مشکلات اقتصادی موجود در کشور اشاره کرد و گفت: شکوفایی اقتصادی در گرو تبدیل اقتصاد مقاومتی به دستورالعمل لازم الاجرا در دولت است.

سردار محمد زهرایی مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور در گفتگو با سبلان ما و به نقل از خط هشت، به تشریح فعالیت های بسیج سازندگی پرداخت و گفت:  شجره طیبه بسیج، تشکیلات انقلاب اسلامی است و با اقدام انقلابی خود ضمن کمک به دولت، بارهای زمین مانده نظام جمهوری اسلامی را بر می دارد.

وی با بیان اینکه جامعه سازی اسلامی با دولت سازی اسلامی اتفاق می افتد گفت: برای ایجاد دولت اسلامی، نیز باید ریل نظام اداری کشور اصلاح شود و کارها با روحیه جهادی و انگیزه الهی انجام شود.

مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور در ادامه سخنان خود به اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت: لازم است مدل اقتصاد مقاومتی به دستورالعمل لازم الاجرا تبدیل شود تا با انقلاب در اقتصاد، شاهد تحول اقتصادی در کشور باشیم.

وی با بیان اینکه بسیج تبدیل کننده تهدیدات دشمنان به فرصت برای پیشرفت کشور است،به مدل لیبرالی اجرا شده در کشور اشاره کرد و گفت: تفکر لیبرالی برخی مدیران در سالهای گذشته منجر به خالی شدن روستاها و افزایش مهاجرت به شهرها و به دنبال آن افزایش حاشیه نشینی  شده  و ما امروز به دنبال اجرای عدالت در توزیع عادلانه منابع  در روستاها هستیم تا با محرومیت زدایی ها و فراهم کردن بسترهای لازم در روستاها، زمینه های حیات مجدد روستاها را فراهم کرده و به تولیدات کشاورزی رونق دهیم.

سردار زهرایی به اقدامات محرومیت زدایی بسیج در روستاها اشاره کرد و گفت: نهضت آبرسانی به روستاها، ایجاد کارگاه های اقتصاد مقاومتی، احیای جاده های روستایی در کنار فرهنگ سازی کار جهادی و تقویت روحیه انقلابی از جمله رسالت های جهادگران در مناطق مختلف  و کم برخوردار کشور برای محرومیت زدایی و فراهم کردن زمینه های رشد و پیشرفت روز افزون کشور است.

پیکر مطهر شهید استوار یکم «مهدی برزگری» از نیروهای هنگ مرزی سردشت که حین پایش نوار مرزی در منطقه بلفت سردشت که بامداد روز سه شنبه ۲۳ خردادماه به شهادت رسیده بود، با همراهی همرزمانش تشییع شد.

فراخوان ملی مسابقه طراحی یادمان شهدای گمنام با محتوای شهدای قهرمان ملی و شهدای شاخص شهر شیراز توسط سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز اعلام شد.

در آستانه فرارسیدن سالروز میلاد با سعادت امام هشتم، تصاویری از شهدای اردبیل در حرم امام رضا(ع) منتشر میشود.

فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: برای اینکه بلوغ و شایستگی برای رسیدن به ترسیم نظم نوین توسط اسلام صورت نگیرد این‌همه برافروختن آتش فتنه‌ها و فشارها علیه انقلاب را می‌بینیم و در حقیقت این یک نبرد برای جلوگیری از ظهور یک تمدن جدید است.

یکی از غواص‌ها در یک شناسایی جهت نزدیک‌تر شدن به دشمن از بلم جدا شد و برای انجام دادن این ماموریت و سپس بازگشت به لشکر، ۵۴ ساعت شنا کرد.

کارگاه توجیهی کنگره ملی بزرگداشت ۳۴۰۰ شهید استان اردبیل در فرمانداری شهرستان خلخال با حضور مسئولان اداری و نظامی و انتظامی برگزار شد.

یکی از نیروهای هنگ مرزی سردشت  در حین تامین امنیت مناطق مرزی به شهادت رسید.

رییس بنیاد شهید اردبیل گفت: پیکر پاک شهید احدی، پس از ۴۰ سال چشم انتظاری توسط آزمایش های ژنتیک شناسایی شد و امروز سه‌شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ وارد فرودگاه اردبیل شد.

جمعی از خادمین بارگاه ملکوتی آستان مقدس حضرت عبدالعظیم (ع) در ایام دهه کرامت با در دست داشتن پرچم متبرک گنبد منور حضرت عبدالعظیم (ع) با حضور در منزل شهدای مدافع حرم «نیکزاد»، «راه‌چمنی» و «مصیب‌زاده» با خانواده‌های این شهدا دیدار کردند.

جنایت اسپایکر که در سال ۲۰۱۴ در عراق رخ داد نمونه‌ای از خون‌خواری داعش بود که بر هیچ قاعده اخلاقی پایبند نبودند و تصمیم داشت آن مرام مسلک ددمنشانه را در هرجا که پا می‌گذراد اجرا کند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل گفت: با اعلام تفحص پیکرشهید الرحمن احدی، از پایان چشم انتظاری این خانواده، پس از چهل سال خبر داد.

فرهنگ و هنر

cache/resized/30e2ca918de1a2b0a6c0ca1d6df63601.jpg
تصویر جدید سرباز شهید فراجا رضا پور زکی به همت ...
cache/resized/4075d66a5d9911ff0e954ef09e313648.jpg
کتاب «جز زیبایی ندیدم» نوشته محمد سجاد حاجیلوئی ...
cache/resized/4161635537f37bbd135303de6650644a.jpg
«بلاجویان دشت کربلایی»، نشستی صمیمی با جانبازان ...
cache/resized/fb972bf9f5b03f3833dcfb963ef2a91a.jpg
در آستانه ولادت با سعادت امام رضا علیه‌السلام ، ...
cache/resized/3b1039f73623f583ed65597e9d1e48d3.jpg
کتاب «من ضامن» به قلم مصطفی خرامان همزمان با دهه ...
cache/resized/e4eddeb07cab364139a2bda7aecfe920.jpg
سلوچی گفت: شهید نصیری فردی بسیار صمیمی بود و آدم ...
cache/resized/81162b645b39cf8e6384d39bf4308435.jpg
آیین رونمایی از کتاب صوتی «بگو ببارد باران» مستند ...
cache/resized/d88a0c5c908903a9de5c270775846840.jpg
پوستر های جدید 5 تن از شهدای مدافع وطن انتظامی به ...
Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Patterns for Boxed Version
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family